Харківські екскурсоводи долучилися до участі в культурно-мистецькому заході «Туризм. Театр. Традиції» з нагоди професійного свята.

«Туризм. Театр. Традиції» - це культурно-мистецький захід до Всесвітнього дня екскурсовода, який 19 лютого Харківщина туристична разом із Харківським театром для дітей та юнацтва за підтримки провела задля вшанування людей, чия професія наділяє просте пересування туриста у просторі інтелектуальним сенсом, яскравими емоціями та незабутніми враженнями! Вже здогадались про кого це? Про екскурсоводів.

Програма заходу була дуже змістовною: підвели підсумки екскурсійного сезону (як розумієте, напрочуд напруженого для усієї туристичної спільноти), визначили «зірок року» та звичайно ж обговорили нові напрями роботи на сезон-2021!

Треба відмітити гостинність колективу театру для дітей та юнацтва в особі його директорки Тетяни Цвілої, завдяки чому атмосфера заходу набула майже домашнього тепла та затишку.

До речі, Харківський театр для дітей та юнацтва першим підтримав нову ініціативу ОКЗ «ХОМЦТ», яка має назву «Маско, я тебе знаю!». Цей проєкт-2021 присвячено пошуку нових форматів співпраці театральної й туристичної спільнот, інтеграції традиційного тур.продукту з театральними заходами та фестивалями, розробці тематичних турів та екскурсій, що пов’язані з театральним мистецтвом. Тому ще одним цікавим івентом заходу була презентація екскурсії «Чарівні залаштунки ХТДЮ». А на завершення свята усі присутні переглянули виставу «Назар Стодоля».

Бонусна приємність: наші екскурсоводи одностайно підтримали ще одну ініціативу ОКЗ «ХОМЦТ» - «Марафон вільних екскурсій», старт якого відбудеться вже 10 березня. Це цикл безкоштовних авторських екскурсій, які будуть проводитися раз на місяць для усіх охочих. Деталі трішки згодом. А зараз наші вітання усім, хто присвятив своє життя професії екскурсовода!

#ХарківщинаТуристична
#ДеньЕкскурсовода
#екскурсовод
#театр
#ХТДЮ