Харківські екскурсоводи долучились до роботи семінару «Промоційна діяльність екскурсоводів: вектор розвитку внутрішнього туризму на Харківщині».

Вчора, 07 червня, разом із зацікавленими харківськими екскурсоводами ми

  1. Подорожували найвіддаленішими куточками України, навіть не виїжджаючи з Харкова.
  2. Відвідали фотовиставку «Дивовижна Україна: туристична країна» у Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва. Тут експонується понад 100 авторських світлин, на яких зафіксовано різноманітні пам’ятки історії, культури та природи. Всі вони демонструють унікальні в світовому масштабі об’єкти України, які будуть цікаві й іноземним відвідувачам. Розповідати можна багато, але краще почути і побачити на власні очі. Тож встигніть завітати на виставку до 15 червня! До речі, за мотивами фотовиставки можна (прим. за попереднім замовленням) в @ пройти гру-квест «Туристична країна», що розрахований і на дітей, і на дорослих. 
  3. У дивовижно теплій атмосфері поспілкувались нарешті наживо із товариством харківських екскурсоводів: почули останні новини з мандрівного життя екскурсоводів, намітили плани щодо спільної роботи, традиційно поговорили й про болюче - залізничне сполучення та автомобільні дороги, 
  4. Провели інформаційний семінар «Промоційна діяльність екскурсоводів: вектор розвитку внутрішнього туризму на Харківщині» та надихнулись порадами щодо промоції екскурсійних об’єктів в Україні та позитивними результатами освітнього проєкту «Дивовижна Україна: туристична країна» від нашої спікери - пані Олени Жукової, кандидата історичних наук (музеєзнавство, пам’яткознавство), засновниці Науково-методичного центру розвитку музеєзнавства і пам’яткознавства, старшого наукового співробітника Музейного сектору «Відомчий науково-технічний музей ННЦ ХФТІ «УФТІ».

Всім, хто мав можливість долучитися, дякуємо! була рада бачити вас! Чекаємо всіх харківських екскурсоводів на наступних зустрічах.

#ХарківщинаТуристична
#екскурсовод #гід