Харківщина презентує свій туристичний потенціал на виставці у Варшаві.

Другий рік поспіль «Харківщина туристична» налагоджує діалог з Польщею – країною, яка сьогодні активно виступає за подальшу інтеграцію України в Європу та є головним партнером нашої держави в економічній і політичній сферах.
👉 І зізнаємося чесно: ми дуже хочемо бачити туристів з європейських країн у себе на батьківщині. Саме тому ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» бере участь у 27-й міжнародній туристичній виставці у Варшаві (“TT Warsaw 2019”), яка стартувала сьогодні, 21 листопада, і триватиме включно до 23 листопада. ℹ️ Це найбільша туристична виставка в Польщі, і об’єднаний національний стенд «Україна туристична. Ukraine now», окрім Харківського регіону, промоціюють м. Львів і Львівська область, Хмельницька і Закарпатська області, міста Київ, Кривий Ріг, Тернопіль, Луцьк, Одеса, Херсон, Трускавець, Чорнобиль.

Харківщина туристична радо знайомить і своїх польських друзів, і нових відвідувачів стенду із туристичними пам'ятками Харківщини, топовими маршрутами, цікавими локаціями та пропозиціями туристичного бізнесу.
👉 Протягом виставкових днів відбудуться покази туристичного проморолику, який є кольоровим дайджестом туристичних пам’яток Харківщини.
👉 У якості інтерактивної частини нашої презентації буде проведено безпрограшну лотерею, головними лотами якої є фірмові рюкзаки «Харківщина туристична» та інші, не менш цікаві сувеніри.
👉 Отож попереду напружена праця, нові знайомства, спілкування з однодумцями та пошук цікавих форм співпраці.
❗️ Приходьте до нас на стенд.

#ХарківщинаТуристична
#CharkowskiRegionTurystyczny
#TouristKharkivRegion