Харківщина готується представити свій культурний та туристичний потенціал всій Україні.

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в обговоренні концепції презентації Харківщини на Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів та народних художніх промислів «Мандруй Україною».

«Це масштабний захід, який пройде на Київщині з 22 по 24 серпня. У ньому візьмуть участь усі регіони країни, кожен має якнайкраще показати свою унікальність, привабливість та особливий колорит. Харківщина готує яскраву та незвичайну презентацію і, переконана, глядачам вона стане до вподоби. Нашому місту та області, дійсно, є чим пишатися, і ми готові розказати про це не лише всій Україні, але і всьому світові», - сказала Валерія Мураєва.

На робочій нараді по підготовці до фестивалю учасники обговорили ідеї презентації та затвердили її план. Головна мета – показати, що Харківщина - це розвинене за багатьма напрямками місто та область. Під час заходу гостям фестивалю буде запропоновано познайомитися з історією регіону, його традиціями, культурою, туристичними перлинами.

Для глядачів мистецькі та театральні колективи готують яскраві перфоманси з елементами світлового та лазерного шоу, також будуть представлені спортивні та освітянські досягнення регіону. У різноманітних відеопрезентаціях гостям заходу будуть продемонстровані «цікавинки» сучасної Харківщини. Окрім того заплановано провести низку активностей та майстер-класів для дорослих і дітей, працюватимуть фотозони.

Також планується показати досягнення харківського бізнесу, оргкомітет запрошує підприємців до участі.

Джерело інформації: сайт Харківської обласної ради