Ініціативних жінок Харківщини запрошують до участі в міні-проєкті «Запровадження туризму на сільських територіях, як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства».

Інформаційне повідомлення до уваги активних жінок, відкритих до позитивних змін!

Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму в партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи» розпочинає реалізацію міні-проєкту «Запровадження туризму на сільських територіях, як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства», у межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.

Метою міні-проєкту є надання жінкам сільської місцевості Харківської області знань щодо розвитку туризму на сільських територіях та навичок формування комплексного туристичного продукту. 

Відібрані на конкурсній основі 20 жінок впродовж 3-х місяців (червень-серпень 2020 року) матимуть можливість:

  • пройти інтенсивний (5-ти денний) курс навчання, який складається з серії тренінгів та майстер-класів, 
  • відвідати кращі об’єкти туристичної інфраструктури на сільських територіях Харківської та Полтавської областей; 
  • ознайомитися з досвідом організації сільського зеленого туризму. 

За результатами навчання учасниці представлять концепт-ідеї щодо розвитку туризму у своїх громадах, використовуючи наявний туристичний потенціал (природний, рекреаційний, історико-культурний, інфраструктурний тощо) та матимуть можливість отримати менторську допомогу в реалізації власного туристичного продукту.

Участь у програмі є безкоштовною. Проєктом передбачено, що усі зустрічі будуть відбуватися по суботах, перший навчальний день заплановано провести 27.06.2020 (дату може бути змінено у зв’язку з карантинними заходами). 

Для проходження конкурсного відбору необхідно у термін до 15 червня 2020 року заповнити реєстраційну онлайн-картку за посиланням .

У разі виникнення питань можна звертатися листом на електронну адресу tic_kh@ukr.net або за телефоном +380577574513 (модератора проєкту Таранова Тамара).

Розвиваймо туризм разом!

З офіційним повідомленням також можна ознайомитись за посиланням.

#GenderCultureCentre
#MovingForwardTogether
#ПрямуємоРазом
#мініпроєкти
#ХарківщинаТуристична
#Культурні_ініціативи


Довідково. Вся актуальна інформація по перебігу мініпроєкту публікується за посиланням