FAMILY FEST “ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ” відбувся на Харківщині.

FAMILY FEST “ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ” - масштабне дійство, що присвячене відзначенню 290-ї річниці зведення Української оборонної лінії, залишило по собі купу вражень, зустрічей і фотомиттєвостей.

👪 Безліч локацій з активностями і розвагами для усієї родини: богатирські ігри і лучний тир, лабіринт і родинний квест, виставка-продаж виробів майстрів і творчі майстер-класи, численні фотозони, фудкорт, зона релаксу, дитячий майданчик з анімацією та драйвове барабанне коло, музичні виступи і розіграші, пересувна виставка "Харківщина: туристичні відкриття" і робота інфо-поінту "Харківщина туристична".

👪 А ще було було становлено новий рекорд - зварено рекордну кількість органічної каші у найбільшому в Україні казані.

👪 І сьогодні попри погодні зміни відбувся старт Велотур фортецями Слобожанщини Tour De Fort .

Це лише сухий виклад історії фестивалю Фестиваль "Олексіївська фортеця" у 2021 році. А всі наші враження - у наших фото. ⬇️

👪 Організатори фестивалю: Первомайська міська рада, міський відділ культури, Харківський обласний центр культури і мистецтва, Харківський обласний центр туризму, ГО Моушн+, за підтримки Харківської обласної ради в рамках конкурсу проектів місцевого та регіонального розвитку "Разом в майбутнє".

#ХарківщинаТуристична
#fortfamilyfest
#фестиваль
#familyfest
#ОлексіївськаФортеця
#фортеця
#Первомайський
#МандруйУкраїною