Екскурсоводи та краєзнавці Харківщини побували на "Екскурсії з вікна".

Переглянувши зранку фейсбук-стрічку й побачивши дописи з враженнями Елена ЧеркашинаНадежда АкимоваАлександр Панин (Alexandr Panin)Харківщина туристична сміливо робить висновок: вчорашня «Екскурсія з вікна» вдалася! А тепер по черзі про все.

🔸 Що це був за захід? По суті це була демонстрація успішного досвіду роботи у сфері розвитку туризму від Харківський кооперативний торгово-економічний коледж. Екскурсія з вікна «Таємниці тераси» - приклад того, як практично за наявності мінімальних ресурсів (а це дійсно лише краєвид, що відкривається з вікон аудиторії) провести захопливий та цікавий захід. І все, що для цього потрібно - зібрати історичний матеріал і надати йому нової форми: "Екскурсія-інтерпретація". ✍️ І треба сказати, що наш гід-інтерпретатор Оксана Миколаївна Менткевич (Оксана Менткевич) бездоганно й натхненно провела таку екскурсію, присвячену пам'яті геніальної художниці Зінаїди Серебрякової. 👍
І нехай з вікна аудиторії ми мали можливість побачити лише дах та слухове віконце будинку, де жила й творила Зінаїда Євгенівна, але ж екскурсія таки дозволила здійснити подорож у часі, відтворити атмосферу серебряківського будинку, навіяти дивовижний ностальгічний настрій. Ми малювали, слухали музику Рахманінова, розглядали живописні полотна, будували карткові будиночки й перед нами поставали усі «Таємниці тераси». 👍👍

🔸 До уваги аудиторії було представлено ще один проєкт, основною фігурою якого є Баллін Микола Петрович — фундатор української кооперації, один із засновників недільних шкіл та комітету грамотності.
Ім'я цієї людини практично із забуття повернулося до нас завдяки студентській роботі, яка посіла 2-е місце в обласному студентському конкурсі на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», організованому минулоріч ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму». 🆕 Екскурсію «Кооперативно просвітницький рух Харківщини» презентували її авторки – Янчукова Євгенія та Попельнюк Яна.

🔸 Ще була оглядова екскурсія історико-краєзнавчим музеєм споживчої кооперації. Проводила екскурсію заступник директора з виховної роботи Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу Чепігіна Наталя Іванівна. Після знайомства з Наталією Іванівною стало очевидним, що любов до історії рідного краю, так само як і любов до обраної професії, формуються у студентів коледжу завдяки невтомній роботі всього педагогічного колективу.👏

🔸 Було й чаювання, смачне та душевне. За чашкою ароматного чаю велися невимушені бесіди, зав'язувалися знайомства, будувалися плани на майбутнє. 👉 І, мабуть, це і є найцінніше!

🔸 Харківщина туристична вдячна керівництву коледжу за гостинність, учасникам заходу — за вірність улюбленій справі, невпинне бажання розвивати туризм, не зупинятися у своєму саморозвитку та за увагу до наших заходів. 👏 До нових зустрічей.

#ХарківщинаТуристична
#ЗінаїдаСеребрякова
#ХарківськийКооперативнийТорговоЕкономічнийКоледж
#ЕкскурсіяКооперативноПросвітницькийРухХарківщини
#студентський_конкурс