Екскурсійний івент «Стіни й люди» відвідали підопічні відокремленого підрозділу «Діти Чорнобиля».

Не зраджуючи традицій, Харківщина туристична відзначила свій перший ювілей – 10-річчя плідної праці у галузі розвитку туризму -  пішохідним івентом «Стіни й люди». 👉 Це екскурсія улюбленими вуличками Жон–Мироносиць та Дарвіна, архітектурне «обличчя» яких приваблює сюди як харків'ян, так й туристів з інших міст.

🔸 Але це екскурсія не тільки про архітектуру. Якби камені мали змогу говорити, вони б багато чого розповіли про життя й здобутки улюбленців нашого міста – родину Алчевських, купців Рижових,  архітекторів Бекетова, Величка, Ржепіжевського, режисера Синельникова та письменника Гулака-Артемовського. 👉 А поки вони мовчать, ми самі гортаймо сторінки «кам’яного літопису» нашого міста. Допомогають нам в цьому старі фотографії, вірші (принаймні твори Христини Алчевської молодшої), спогади наших героїв та їх сучасників.

🔸 Екскурсія була проведена для підопічних відокремленого підрозділу «Діти Чорнобиля» Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль».

🔸 Треба додати, що на цій екскурсії  згадали й нашу сучасницю - Майю Фоміну, яка сформувала команду добровольців з  медичних робітників, що  у серпні 1986 року надавала  допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС у Чорнобилі. Меморіальна дошка Майї Григорівні встановлена на будівлі Харківської міської студентської лікарні, яку вона очолювала багато років. 

Але варто наголосити, що все є пам’ятають не стіни, пам’ятаємо ми.

#ХарківщинаТуристична