Досвідом щодо розвитку сільського зеленого туризму у корона- та посткоронавірусний період поділились власники сільських зелених садиб.

Сьогодні ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» було проведено вебінар «Безпека туризму в умовах пандемії. Сільський зелений туризм». До заходу долучилося широке коло учасників, це: власники садиб сільського зеленого туризму, представники громад, які розвивають туризм на територіях, зацікавлені особи щодо започаткування власної справи у сільській місцевості, науковці, представники органів місцевого самоврядування та органів державного управління, а також учасниці клубу «Жінки розвивають туризм». Та і географія учасників була розлогою: 10 регіонів України. Стовідсотково, що туризм об’єднує Україну!

На вебінарі наші спікерки - Ганна Гапоненко, Олена Щербань і Ольга Тимошенко -  майстерно розкрили правові та прикладні аспекти щодо безпеки послуг сільського зеленого туризму в умовах пандемії, поділилися корисною інформацією і досвідом діяльності сільських зелених садиб на Харківщині і Полтавщині. 

Ольга Тимошенко, голова ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Харківській області, детально розглянула положення Методичних рекомендацій (протоколу) з надання послуг сільського зеленого туризму (сільської гостинності) у корона- та посткоронавірусний період, який ми далі закріпляємо для ознайомлення (за посиланням) усіх зацікавлених. 

Відеозапис додамо згодом.

#ХарківщинаТуристична
#СільськийЗеленийТуризм