Центр туризму долучився до відкриття виставки «Видатні польські ветеринари і Харків: постаті, досягнення, відкриття (ХІХ ‒ початок ХХ століття) до 170-річчя вищої ветеринарної освіти на Сході України». 

Сьогодні, 17 листопада відбулося відкриття виставки «Видатні польські ветеринари і Харків: постаті, досягнення, відкриття (ХІХ ‒ початок ХХ століття) до 170-річчя вищої ветеринарної освіти на Сході України». 

Директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», Валентина Холодок, привітала колег Державного біотехнологічного університету з культурною подією. Адже центр туризму активно співпрацює з закладами вищої освіти Харківщини у межах міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму». 

Історично склалося,  що сусідські між собою Польща та Україна завжди мали взаємний культурний, політичний і соціальний вплив один на одного. За останні роки ОКЗ «ХОМЦТ» провів низку різноманітних заходів відповідної тематики  серед яких: розробки маршрутів, організації інфотурів, презентації книг та організації ознайомчих екскурсій у тому числі й для польської спільноти.

Бажаємо успіхів колегам Державного біотехнологічного університету в усіх справах і починаннях, благополуччя та невичерпної творчої наснаги.