Книгомандри від «Харківщини туристичної»

Обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» започатковано туристичну ініціативу «Книгомандри від «Харківщини туристичної»», метою якої є, загалом, популяризація Харківщини як туристичного регіону та, зокрема, залучення нових цільових аудиторій до відвідування Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і популяризація читання серед харків’ян.

У Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі (далі – ТІЦ) є чимало краєзнавчої і туристичної довідкової літератури. І дуже хотілося, аби якомога більше людей мали можливість скористатися нашими скарбами. І, в свою чергу, поділилися своїми. Тому ми розпочинаємо власну акцію туристичного книгообміну. Будемо раді, якщо ви принесете до нашого ТІЦ й залишите в ньому на користування для широкого загалу видання про відомих харків’ян, культуру, арт чи мистецтво Харківщини, книги про туризм, подорожі рідним краєм, фотоальбоми, краєзнавчу літературу, посібники, листівки тощо. У свою чергу, готові подарувати доброчинцям власну продукцію туристичного змісту: мапи, довідники корисної інформації, путівники тощо.

Умови проведення туристичної ініціативи «Книгомандри від «Харківщини туристичної»:

  1. Література повинна відповідати туристичній тематиці та бути присвячена Харківщині.
  2. Вона має бути виключно українською мовою.
  3. Література передається до ТІЦ на безоплатній основі у постійне користування його відвідувачів.
  4. З усіма виданнями можна ознайомитися у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі.
  5. Власна поліграфічна продукція ОКЗ «ХОМЦТ» надається у рандомному порядку обов’язково кожному доброчинцю. 

ОКЗ «ХОМЦТ» бере на себе обов’язки щодо організації книгообміну отриманої літератури поміж відвідувачів ТІЦ та з висвітлення акції «Книгомандри від «Харківщини туристичної» у соціальних мережах та на тематичному сайті http://tourcenter.kh.ua. У цьому розділі можна попередньо ознайомитися з літературою, що пропонується до уваги читачів.

Харківський обласний туристсько-інформаційний центр

Передати літературу (зокрема, і через поштові відправлення) можна з понеділка до п’ятниці включно, з 10:30 до 15:00, за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 9 під’їзд, 1 поверх, Харківський обласний туристсько-інформаційний центр (вхід зі сторони проспекту Незалежності).

Залишилися питання, то допоможуть координатори ініціативи Олена Чернуха (тел.: +380 67 923 08 93) або Марія Лагутіна (тел.: +380 50 300 50 03).

Обери літературу за своїм смаком:

Подорожі рідним краєм
Краєзнавча література

 

Історія Культура Арт Мистецтво
Рекомендації щодо літератури від наших партнерів – бібліотек, де відкрито туристсько-інформаційні пункти