Відкриття виставки "6769" Марго Саркісової

ART підвал Муніципальної Галереї
Марго Саркісова
«6769»

графіка, об’єкти
19.10.2020 - 06.11.2020
Проект пройшов відбір Open call ART підвал МГ

Муніципальна галерея запрошує вас на відкриття виставки "6769" Марго Саркісової, а також на авторську екскурсію 16 жовтня о 18:00. Вхід у захисних масках.

2019 рік – або ж 6769 рік за ассирійським літочисленням — точка відліку для проекту про важку сутність культурного самовизначення. Марго Саркісова питається в себе:  “Чому світ, в якому я зросла, сформував мене саме такою? Що я приймаю, а від чого сахаюся? Що означає родина? Ким я стала?”.

Як зазначає концепція: «Рідна культура як сила і як травма — така полярність переживань породжує внутрішню пульсацію виставки «6769». Марго вдивляється не у привабливі і піднесені книжкові образи, нерв її робіт — саме життя, зліпок буденного світовідчуття».

На виставці буде представлена серія графіки із центральною роботою «Ініціація» — 5 великих графічних полотен, які розповідають про шлях важких змін. Також до експозиції увійдуть особисті артефакти художниці, які стосуються ассирійської культури та її родини.

«6769» — проект про шлях складних рішень, саморозвінчання та віднайдення себе. «З одного боку, художниця констатує вихід з кола власної культури, не бажаючи приймати увесь тягар її традицій і порядків, з іншого боку — не може і не хоче рвати зв'язок з рідним світом».

Довідково. Марго Саркісова, 1997 р.н. Ассирійська художниця українського походження. Живе та працює у Харкові. Випускниця Харківської державної академії дизайну і мистецтв (майстерня І. Яхіна). Фіналістка конкурсу сучасного образотворчого мистецтва ім. Натана Альтмана 2017, 2018, учасниця фестивалю PRINTFEST_100, була відібрана у групову міжнародну виставку в International Print Center New York (USA) в січні 2020. Виставки: ARTBOX.PROJECT New York 1.0. (США), «A4 Ballpoint Pen», Karas gallery, Київ, «Невизначеність» KsiProstir, Дніпро, «Нашарування сенсів» Hudpromloft, Харків та інші. Роботи знаходяться у приватних колекціях в Данії, США, Франції, Канаді, Італії, Індії, Німеччині, Чехії.

Адреса галереї: м. Харків, вул. Чернишевська, 15, ART підвал
https://mgallery.kharkov.ua