«STRAUSS CONCERT»

Концерт. Схід ОПЕРА Просто неба stage

У четвер, 16 вересня  2021, о 18.30, на  Схід ОПЕРА Просто неба stage Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка відбудеться «Strauss concert».

«Strauss Concert» – це яскравий концерт, котрий нікого не залишить байдужим. Більшість творів, що увійшли до нього, належать «королю вальсів» Йоганну Штраусу-сину. Його вальси та галопи, марші та польки, арії з оперет – крихітні шедеври, і, вибудувані в концертну програму, вони виглядають, як коштовне намисто, кожна перлинка якого має свою загадку, свою цікаву історію.

Так, приміром, вальс «На прекрасному блакитному Дунаї», який відкриє наш вечір, через його фантастичну популярність називають неофіційним гімном Австрії і обов’язково виконують під час традиційного новорічного концерту у Відні. Єдиним твором Йоганна Штрауса-батька, який прозвучить у нашому концерті, стане знаменитий «Марш Радецького». Його теж називають неофіційним гімном Австрії, тільки частіше використовують на футбольних чемпіонатах. І в ньому є чимало музичного гумору, як і в багатьох інших творах родини Штраусів. А композиція «Morgen» /«Завтра»/ Ріхарда Штрауса, котру також почують під час променаду, настільки ніжна, наповнена світлою вірою у диво.

І всі ці музичні дива обов’язково відкриються вам, якщо будете цього вечора з нами!

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/Схід ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91

Детальніше читайте за посиланням.