(ПРЕМ’ЄРА) КОНЦЕРТ «BEETHOVEN»

! Відкриття 146-го театрального сезону !

У п’ятницю, 10 вересня  2021, о 18.30, на Великій сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка  відбудеться прем’єра концерту  «BEETHOVEN».

Солісти: 
Михайло Захаров, срипка (Україна/Австрія) 
Олексей Шадрін, віолончель (Україна/Німеччина)
Роман Лопатинський, фортепіано (Україна)
   
Сергій Ковнір, заслужений артист України (Національна опера України, Київ)
Алла Позняк, заслужена артистка України (Національна опера України, Київ)
Олександр Шульц, лауреат міжнародних конкурсів
Алла Мишакова, заслужена артистка України
   
Диригент:
Дмитро Морозов, заслужений діяч мистецтв України

Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка / СХІД ОПЕРА відкриє свій 146-ий (96-ий) сезон концертом, який стане істиною перлиною, музичним приношенням геніальному композиторові Людвігу ван Бетховену, чиє 250-ліття продовжують відзначати в усьому світі.

Бетховенський Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано з симфонічним оркестром, що звучатиме в першому відділенні, недарма називають «викликом будь-якому диригенту». Адже фантастичне протистояння трьох надзвичайно яскравих солістів та оркестру захоплює неймовірно! А якщо зважити, що цими солістами стануть учасники відомого «Lyatoshinsky Trio» Михайло Захаров (скрипка, Україна/Австрія), Олексій Шадрін (віолончель, Україна/Німеччина) та Роман Лопатинський (фортепіано, Україна), які голосно заявили про себе на концертних майданчиках Європи і вже полюбилися харків’янам, то на головного диригента театру, заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Морозова чекає серйозне випробування!

У другому відділенні концерту звучатиме Дев’ята симфонія Л. Бетховена – одна з найцінніших коштовностей зі скарбниці світової музичної культури. А в її фіналі, легендарній «Оді до радості», соліруватимуть прекрасні співаки, яких завжди радо зустрічає харківська публіка: солісти Національної опери – заслужена артистка України Алла Позняк (мецо-сопрано) і народний артист України Сергій Ковнір (бас), та СХІД ОПЕРА – заслужена артистка України Алла Мишакова (сопрано) та лауреат міжнародного конкурсу Олександр Шульц (тенор). Отже, не пропустіть – потурбуйтеся про квитки заздалегідь!

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/Схід ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91

Детальніше читайте за посиланням.