PokemonFest#2 .Молодіжний фестиваль костюмованого перевтілення

Чи можливий косплей-фестиваль у провінційному містечку? Так! Любимо, можемо, практикуємо. Повторюємо! Фестиваль косплею «PokemonFest» відбудеться в Первомайському Харківської області вдруге, щоб продемонструвати яскраві костюми та таланти учасників з усіх куточків України.

Минулого 2018 року організатори наважилися на неймовірне і спробували провести Молодіжний фестиваль костюмованого перевтілення у провінційному місті Первомайський. Хочемо наголосити, що до того часу подібні фестивалі проводилися лише у великих містах України. Культура косплею (костюмованої гри) прийшла з Японії, і зараз набуває великого розмаху по всій Європі. Минулорічний фестиваль у Первомайському мав значний успіх серед косплеєрів та фанатів популярної культури.

На цей захід завітало більше сотні учасників з різних куточків нашої країни, а саме: Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Полтави, Кремечуга, Павлограду. Більш того, до нас приїхало багато глядачів з цих міст, а столичні глядачі, це, безумовно, показниковий рівень. Фестиваль отримав 100% позитивних відгуків і порівняння з найбільшими подібними заходами України, та зацікавив українське ком'юніті. Цього року ми очікуємо ще більше учасників і втричі більше – глядачів.

В рамках фестивалю проводиться конкурс за 14 номінаціями. Палац культури «Хімік» відмітили і учасники, і журі, і гості минулорічного фестивалю, як одну з найкращих платформ в Україні для проведення заходів подібного формату – велика сцена, сучасна світло та звукоапаратура, професійний колектив.

Наш молодіжний фестиваль столичного рівня в провінційному містечку здивував багатьох - бо це реальний прецедент івент-туризму для невеликого міста. Цього року ми збираємось здивувати ком`юніті ще більше - безліч образів які повністю відтворюють відомих персонажів з популярних творів, десятки костюмів виготовлених власноруч, сценки, інтермедії,  гумор та фансервіс і все це в маленькому провінційному містечку. Приєднуйся!

Відбудеться молодіжний фестиваль костюмованого перевтілення PokemonFest 16 листопада 2019 року на базі Палацу культури «Хімік» у місті Первомайський, Харківської області.

Відкриття ярмарку фестивалю – 12:00, початок косплей-шоу – 13:00.
Вартість вхідного квитка – 30 грн.

Якщо з тобою дитина, прихопи свідоцтво про народження —з 5 до 11 років —20 грн.
У зв’язку з тим, що квитки пронумеровані за місцем та рядом дітям безкоштовний вхід лише до 5-ти років без окремого місця!
Бронювання квитків - 066 475 47 11,
Як дістатись до фестивалю – за посиланням (https://pokemonfest.kh.ua/how-to-get-us).     

Приєднуйтесь до «PokemonFest#2», щоб створити яскраву подію разом!
 

Більш детальна інформація на сайті фестивалю: 
https://pokemonfest.kh.ua

Контакти:
org@pokemonfest.kh.ua
pervomayskykultura@gmail.com

У соціальних мережах:
https://www.instagram.com/pokemon_cosplay_fest
https://www.facebook.com/groups/pkximik
https://www.facebook.com/groups/799228073800417