Опера «Любов до трьох апельсинів»

У неділю, 16 січня 2022, о 18.30, на Великій сцені  Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка  відбудеться опера «Любов до трьох апельсинів».

Однією з найжиттерадіснійших опер XX століття можна по праву назвати цю оперу. Написана нашим земляком Сергієм Прокоф’євим ще в 1919 році, вона стала першою комічною оперою молодого композитора, в якій безпомилково впізнаються кращі риси його неповторного стилю: насичена яскравою гротескністю музична мова, гострі ритми, мелодії, які миттєво запам’ятовуються.

У Харкові опера «Любов до трьох апельсинів» вперше поставлена на великій сцені СХІД ОПЕРА (необхідно зазначити, що в кінці минулого століття відбулася її перша харківська постановка в оперній студії нашого університету мистецтв) головним режисером театру Арменом Калояном і має неабиякий успіх у глядачів. Отримала вона визнання і у професійної аудиторії, отримавши лауреатську відзнаку III Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА»-2020  у номінації «Найкраща музична вистава у жанрі опери/оперети/мюзиклу».

Варто відвідати виставу і самому переконатися, що кожен з глядачів, як і головний герой опери, Принц, син короля Треф, здатний закохатися в три апельсини! А вже в музику Прокоф’єва, завдяки її виконавцям – й поготів!

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/СХІД ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91

Детальніше читайте за посиланням.