Челендж «Караван ремесел»

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» і КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації ініціюють челендж «Караван ремесел».

Метою челенджу є популяризація традиційних слобожанських ремесел та виховання у молодого покоління поваги до культурної спадщини і традицій свого народу, а також виявлення творчої, обдарованої молоді, залучення громади до осмислення та промоції культурної спадщини Харківщини.

Челендж проводиться з 01 квітня до 31 серпня (включно) 2021 року.

Учасникам челенджу необхідно публікувати у соціальній Facebook-мережі у спеціально створеній задля цього відкритій групі «Караван ремесел» дописи / матеріали щодо:

  • традиційних ремесел, які були поширені на території тієї чи іншої громади Харківщини,
  • майстрів Харківщини, які дотепер зберігають традиції,
  • секрети майстерності майстрів декоративно-ужиткового мистецтва,
  • ексклюзивної сувенірної продукції, яка має автентичні корені,
  • використання народних ремесел як способу приваблення туристів до кожної окремої громади: інформація про майстер-класи, наявні туристичні маршрути або про можливості їх створення, цікаві локації відповідної тематики, фестивалі народних ремесел тощо.

Підтримати челендж та приєднатися до участі в ньому може кожна людина незалежно від того, з яких джерел вона про нього дізналася.

Кожен допис ОБОВ’ЯЗКОВО повинен ілюструватися 3-5 світлинами відповідного змісту та публікуватися під хештегами #КараванРемесел #ХарківщинаТуристична #cultural_centre_kh #ЦентрКультурыХарьков #ЧитачБібліотекаЧелендж #ХОБЮ .

За бажанням брати участь у челенджі можна неодноразово. Кожного наступного разу розміщується нова цікава інформація та відповідна добірка фото.