Балет «Спартак»

12 червня 2021 року, о 18.30, на Великій сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка відбудеться прем’єрний показ балету «Спартак».

Думаєш, що балет це лише пуанти і пачки?..

Потужні гладіаторські бої з брязкотом мечів, люттю і криками. Пристрасні любовні сцени. Збуджене дихання натовпу з 200-стами учасниками, яке наповнює простір. Кінематографічні сцени, що йдуть без пауз, нон-стоп. Захоплююче дійство, яке не відпускає ні на секунду ... - це новий балет «Спартак» від Схід OPERA!Наймасштабніший і найдорожчий на сьогоднішній день театральний проєкт ХНАТОБ.

«Спартак» - жорстка і виразна розповідь про честь, стійкість і смерть одного з найзнаменитіших римських гладиаторів, лідера, який очолив повстання рабів проти Римської імперії. Гордий і мужній чоловік протестує проти нелюдяності римлян, бореться за свою любов і свободу. Але сили нерівні… 

Яскравий, провокативний, насичений подіями спектакль хореографа Г. Ковтуна об'єднує драму і танець, музику і спів, акробатику і каскадерські трюки. Тож, глядачам гарантоване яскраве, незабутнє видовище.

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/Схід ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91

Детальніше про легендарну виставу читайте за посиланням.