БАЛЕТ «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО. WATER FANTASY»

У п’ятницю 17 вересня о 18.30 на Великій сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка відбудеться балет, аналогів якому немає в Україні – «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО. WATER FANTASY».

Фантазія французького балетмейстера на теми «Лебединого озера» – справжня сенсація в театральному житті України та один з найдорожчих проектів в історії ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА. А якщо врахувати, що Харківський оперний театр (з ним і український балет в цілому) починався в  1925 році саме балетом «Лебедине озеро», то цей проект вписується  в творчу біографію колективу однією з найяскравіших і найкреативніших сторінок.

У французького балетмейстера Йохана Нуса народилася ідея поставити «Лебедине озеро» саме на воді, тобто зробити зримою сценічну метафору та відійти від штампів імітації водної поверхні і примітивних лебединих муляжів. При цьому танець задуманий не просто «на березі» озера, а немовби на його поверхні, у великому, але неглибокому басейні розміром 12х16 метрів. Ноги танцівників і балерин опиняються під водою по щиколотку, що практично не заважає виконанню традиційних балетних па і складних партерних елементів сучасного танцю, коли тіла артистів повністю покриті водою.

Квитки доступні в касах і на сайті театру ХНАТОБ/Схід ОПЕРА. Також їх можна забронювати в касі театру за телефонами: (057) 707-70-43, (057) 707-70-91.

Детальніше читайте за посиланням.