Актуальна інформація про перебіг мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства».

Обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму в партнерстві з громадською організацією «Культурні ініціативи» 1 червня 2020 р. розпочав реалізацію мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства» у межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом.

Метою міні-проєкту є надання жінкам сільської місцевості Харківської області знань щодо розвитку туризму на сільських територіях та навичок формування комплексного туристичного продукту. 

Відібрані на конкурсній основі 20 жінок впродовж 3-х місяців (червень-серпень 2020 року) матимуть можливість:

  • пройти інтенсивний (5-ти денний) курс навчання, який складається з серії тренінгів та майстер-класів, 
  • відвідати кращі об’єкти туристичної інфраструктури на сільських територіях Харківської та Полтавської областей; 
  • ознайомитися з досвідом організації сільського зеленого туризму. 

За результатами навчання учасниці представлять концепт-ідеї щодо розвитку туризму у своїх громадах, використовуючи наявний туристичний потенціал (природний, рекреаційний, історико-культурний, інфраструктурний тощо) та матимуть можливість отримати менторську допомогу в реалізації власного туристичного продукту.

Участь у програмі є безкоштовною. 

Для проходження конкурсного відбору було необхідно у термін до 15 червня 2020 р. заповнити реєстраційну онлайн-картку за посиланням .

Проєктом передбачено, що усі зустрічі будуть відбуватися по суботах.

У разі виникнення питань можна звертатися листом на електронну адресу tic_kh@ukr.net або за телефонами +380 (57) 757 45 13, 380 (50) 694 86 97 (модераторки проєкту Таранової Тамари).

З офіційним повідомленням про міні-проєкт можна ознайомитись за посиланням.

Розвиваймо туризм разом!

#GenderCultureCentre
#MovingForwardTogether
#ПрямуємоРазом
#мініпроєкти
#ХарківщинаТуристична
#Культурні_ініціативи
#ЖІНКИіТУРИЗМ2020

Довідково. Вся актуальна інформація по перебігу мініпроєкту публікується саме на сторінці, на якій Ви зараз перебуваєте.


Хронологія проведення мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»:

Новина "Команда мініпроєкту здійснює попередню роботу щодо підготовки та проведення конкурсного відбору, анонсування події у засобах мас-медіа, поширення інформації через органи місцевої влади"
(від 28.05.2020)

Анонс заходу «Ініціативних жінок Харківщини запрошують до участі в міні-проєкті «Запровадження туризму на сільських територіях, як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства».
(від 01.06.2020)

Новина «Зелені садиби у селах Тетлега та Зарожне Чугуївського району відвідали представники ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».
(від 25.06.2020)

Новина «Завершено конкурсний відбір учасниць мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»»
(від 25.06.2020)

Новина "Відбувся 1-й навчальний день у межах грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства». 
(від 28.06.2020)

Новина "В межах мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя запровадження жіночого лідерства» відбувся 2-й навчальний день"
(від 20.07.2020)

Новина "Відбулася робоча поїздка до Краснокутського і Валківського районів в межах мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»"
(від 27.07.2020)

Новина «Продовжується реалізація грантового мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»»
(від 03.08.2020)

Новина «В межах мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя запровадження жіночого лідерства» відбувся 4-й навчальний день та захист концепт-ідей проєктів щодо розвитку туризму на сільських територіях»
(від 08.08.2020)

Новина «Завершено навчання учасниць мініпроєкту «Запровадження туризму на сільських територіях як підґрунтя розширення можливостей жіночого лідерства»».
(від 21.09.2020)

Офіційне повідомлення