Інна Юдович

Спеціалізація: гід-екскурсовод, шопінг-консультант

Мови: російська, українська

Міста, де проводжу екскурсію:
Харків, Святогірськ, Шарівка, Пархомівка, Коропів хутір, Валки і археологічні розкопки Харківщини, Старовинні садиби Харківщини, Охтирка, Тростянець
Декілька фактів про мене: Харків - моє рідне місто. Я знаю Першу столицю по сімейному архіву і допоможу Вам відчути нашу ділову та культурну, студентську та спортивну атмосферу, побачити яскравий, і незабутній Харків.

Про свою професію: Харків - місто великих досягнень і скромних людей. Олігархи і нобелівські лауреати повинні бути вдячні Харкову - місту діловому і вимогливому. В екскурсії «Королі Харкова, їх палаци і садиби» ми дізнаємося, про тих, хто підняв високу планку світових досягнень Харкова. Авто, фото, вело, медіа, мідний, гірський і фаянсовий, рафінадний, пивний і тютюновий, торговельні, залізничні та фінансові олігархи спокійно їздили по нашим харківським вулицям, збиралися в Харкові в кулуарах Ради гірничопромисловців і в центральних офісах банків, відвідували театри і ресторани , будували не тільки палаци для себе, а й лікарні, училища, бібліотеки і клуби. Запрошуємо Вас пройтися в гості до деяких з них, заглянути в апартаменти мільйонерки Куликовської, дізнатися адресу аукціону з «12 стільців» Ільфа і Петрова, провідати тих, хто стали відомими і впливовими, починаючи свою кар'єру або навчання в Харкові.

Досвід роботи: з 2004 року

Контактна інформація:
+380506194871,
+380980560100,
+380632455391,
+380577560195
innamayak1@gmail.com 
https://www.facebook.com/inna.iudovych