Харків'ян і туристів запрошують долучитися до участі в промокампанії "Туристичні магніти Харківщини": популяризуймо разом!".

Одним з головних напрямків розвитку регіонів та економіки України загалом зараз вважається туризм. Минулоріч Державним агентством розвитку туризму України було поставлено чітке завдання: визначити в кожній області декілька «туристичних магнітів» ➖ найбільш привабливих з погляду туризму об’єктів історико-культурного та природного значення. 👉 На основі цих пропозицій буде розроблено загальнодержавну програму розвитку туризму в Україні та відповідні регіональні програми.

Але вже зараз уся країна активно взялася рекламувати свої привабливі локації ➖ «туристичні магніти».

Обираючи «магніти», ми рахувалися із безпосередніми рекомендаціями та запитами туристів: 👉 йдеться саме про популярність об’єкту серед туристів, транспортну доступність, місце розташування локації, рівень привабливості для фотосесій (InstaPlace).

⬇️ І в цьому топі ⬇️
пріоритетні магніти:

додаткові магніти:

Саме ці об’єкти користувачі всесвітньої павутини найчастіше шукають як туристичні цікавинки на Харківщині. Інший критерій, який було враховано під час відбору – це потреби об’єкта, аби посилити його та в перспективі перетворити на туристичний центр тієї чи іншої території. До прикладу: потреба у розбудові інфраструктури навколо них, аби туристи мали змогу отримати певні послуги на місці, відпочити чи щось придбати. 👉 Цим потрібно користуватися і докладати спільно зусиль. Адже просто перелік «магнітів» не врятує Шарівську садибу від занепаду.

Тож до всеукраїнської промокампанії долучається й «Харківщина туристична». І аби ще більше популяризувати туристичні перлини Харківщини, ми започатковували серію фотоівентів «В об’єктиві «Харківщини туристичної».

І звертаємося до туристичної спільноти із закликом приєднатися до нашої творчої ініціативи та разом зібрати цікавий онлайн-альбом❗️ Усі бажаючі можуть додавати фото + відео своїх цікавих прогулянок, екскурсій, фотосесій, фестивалів тощо, які було/буде зроблено на території 6 туристичних магнітів Харківщини!

Діє декілька правил: ⬇️

  1. Ознайомитись з переліком «Туристичні магніти Харківщини» (зазначено у цьому пості вище).
  2. У своєму пості «залити» фото, відео (необмежена кількість) та додати невеличкий авторський текст про об’єкт, враження, спогади чи якісь цікаві історії.
  3. У своєму пості зазначити посилання на захід через @"Туристичні магніти Харківщини": популяризуймо разом! чи ось це посилання
  4. Обов’язково вказати хештеги: #ХарківщинаТуристична #ТуристичніМагнітиХарківщини #МандруйУкраїною, аби весь світ міг побачити допис.
  5. Радимо поставити і геомітку вашого місцязнаходження.

Наразі старт збору фото вирішили розпочати з кращого у країні парку розваг ➖ Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького. Ви з нами⁉️Першу публікацію з цієї серії можна побачити за посиланням "Стартувала серія фотоівентів «В об’єктиві «Харківщини туристичної»"