30 липня відзначатиметься Міжнародний день дружби .

30 липня відзначатиметься Міжнародний день дружби! Ці людські взаємини – унікальні! Адже серед багатьох людей зовсім не просто знайти того, хто розділить ваш світогляд, зрозуміє у важку хвилину, розділить горе або радість, буде зберігати секрети, надихати на звершення, підтримувати на життєвому шляху та залишиться вірним назавжди. А ще кажуть, що дружба не має меж. Звучить майже як слоган якоїсь туристичної компанії. До речі, це не єдине, що споріднює дружбу й туризм. А нумо порозмірковуємо.
 
Туризм надає можливість переконатися, що поруч знаходяться вірні друзі, такі, котрі підуть за вами хоч куди, не лишать на півдорозі, захистять від дощу та вітру, поділяться останнім бутербродом. А яка є ще сфера людської діяльності гуртує навколо себе людей різних професій, віку, стану здоров’я та статків?!
Лише ТУРИЗМ.
І хіба можна уявити розвиток туристичної галузі взагалі без підтримки дружніх зв'язків між найрізноманітнішими "гравцями" на цьому полі. Саме тому у Харківщина туристична стільки друзів. Це музейні працівники, екскурсоводи, краєзнавці, туристичні агенції, майстри народної творчості, виробники крафтової продукції, готельєри, перекладачі, аніматори, власники сільських зелених садиб, транспортні компанії, заклади культури й мистецтв й багато хто ще!
 
Тож з нагоди свята ми вітаємо всіх наших друзів! Не забудьте привітати й ви своїх! Бажаємо усім всіх благ і нехай наша дружба ніколи не зникне!
 
А на відео - лише частка наших спільних дружніх миттєвостей. Віримо, що попереду - все найкраще!