Дмитро Комаров вперше вирушить в експедицію Україною

Окрім вже відомих туристичних напрямків, Дмитро Комаров відкриє нові місця для відпочинку.

Український мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров, відомий завдяки своєму тревел-шоу «Світ навиворіт», цього року вперше вирушить в експедицію Україною, щоб розкрити туристичний потенціал нашої держави і показати, де відпочивати цього літа, що подивитись та як відчути справжній екстрим.

Використовуючи свій фірмовий стиль та величезний досвід мандрів, Дмитро Комаров обіцяє показати Україну такою, якою її ще ніхто не бачив. Активний відпочинок, екстрим та найнезвичайніші місця – тільки вже не в далеких країнах, а на рідній землі. Цього разу він мандруватиме не маловідомими та майже недоступними місцями, а туристичними стежками найкращих локацій України, щоб на власному досвіді довести: відпочинок в рідній державі – нічим не гірший, і навіть кращий за найвідоміші світові курорти. Окрім вже відомих туристичних напрямків, Дмитро Комаров відкриє нові місця для відпочинку. «Який він – п’ятизірковий відпочинок на «українських Мальдівах»? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі власної країни? Що водиться в українській Амазонці? Я покажу вам справжні дива нашої держави.

Україна настільки яскрава та вражаюча, що тут знайде собі відпочинок по душі і справжній екстремал, і прихильник романтичного відпочинку на морському узбережжі, і шукач містичних пам’яток та місць сили, і навіть обізнаний гастрономічний турист. Ми покажемо українцям популярні місця відпочинку з нового ракурсу та відкриємо нові туристичні напрямки», – розповів Комаров. Повідомляється, що кожен з випусків «Мандруй Україною з Дмитром Комаровим» розкриватиме туристичний потенціал країни в певній сфері. Телеглядачі побачать Україну екзотичну – з повним зануренням у світ дикої природи, уроками виживання у справжній пустелі та сафарі. Вони відкриють Україну романтичну – з райськими островами, чистою прозорою водою та найкращими місцями для insta-фото.

Містична Україна вразить давніми обрядами мольфарів та місцями неймовірної сили у Карпатах. Є і екстремальний туризм в нашій державі – із захоплюючими дух польотами, стрімкими падіннями та карколомними рекордами між небом і землею. Досліджуючи оздоровчі можливості нашої країни, Дмитро Комаров побуває на українському Мертвому морі та розповість про маловідомі, але по-справжньому цілющі місця. І на десерт телеглядачам відкриється гастрономічна Україна – не всім відомо, що наша країна славиться не тільки смачними стравами, але і вишуканими делікатесами.

 

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/tourism/news/mandruy-ukrajinoyu-z-dmitrom-komarovi…