Усіх зацікавлених у розвитку сільського зеленого туризму на Харківщині запрошують на тематичний онлайн-семінар.

31 березня 2021 року відбудеться онлайн-семінар «Сільський зелений туризм: реалії та перспективи» за ініціативи обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» спільно із відокремленим підрозділом громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Харківській області.

Формат заходу: онлайн, через zoom-систему.

Цільова аудиторія: власники садиб сільського зеленого туризму; представники громад, які розвивають туризм на територіях; зацікавлені особи щодо започаткування власної справи у сільській місцевості; учасниці клубу "Жінки розвивають туризм".

На заході буде представлено досвід з сільського зеленого туризму, обговорено прикладні питання та визначено напрямки діяльності з розвитку сільського туризму на Харківщині.

У програмі заходу виступи й презентації:

  • Валентини Холодок, директорки ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».
  • Володимира Васильєва, голови правління громадської організації «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні», ініціатора і організатора розвитку сільського зеленого туризму в Україні, головного редактора науково-популярного журналу «Туризм сільський зелений», експерт-дорадника з розвитку сільських територій, маркетингу та сільського туризму.
  • Ольги Тимошенко, керівниці відокремленого підрозділу ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Харківській області.
  • Сергія Толстіхіна, керівника відокремленого підрозділу ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» у Хмельницькій області, експерта з розвитку туризму в громадах, власника садиби «Дім мандрівника».
  • Ельміри Маслової, власниці етно-садиби «Мальва Озерна», членкині спілки ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні».

Час проведення: 10.00 - 12.00

Реєстрація обов’язкова до 15:00 30.03.2021 за посиланням.

Долучайтеся, буде цікаво.

Напередодні заходу на зазначену в реєстрації електронну пошту надійде нагадування із zoom-посиланням.

#ХарківщинаТуристична
#СільськийЗеленийТуризм