Розвиток сільського зеленого туризму на Харківщині планують посилити.

Сьогодні, 31 березня, обласний комунальний заклад «Харківський організаційно-методичний центр туризму» спільно з громадською організацією «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» провели онлайн-семінар «Сільський зелений туризм: реалії та перспективи», на якому обговорювали правові та прикладні аспекти діяльності агросадиб.

До вебінару долучилися: 

  • власники садиб сільського зеленого туризму; 
  • представники громад, які розвивають туризм на територіях; 
  • особи, які планують започаткувати власну справу у сільській місцевості;
  • учасниці клубу «Жінки розвивають туризм», 
  • науковці, 
  • студенти,
  • інші зацікавлені особи.

Валентина Холодок, директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», розповіла про діяльність закладу щодо розвитку сільського зеленого туризму на Харківщині.

Голова ГО «Спілка сприяння розвитку сільському зеленому туризму в Україні» Володимир Васильєв з правової точки зору детально розглянув питання, які надали учасники заходу при реєстрації, та окреслив напрямки діяльності Спілки на найближчий час з огляду на 25-річчя її заснування.

Ольга Тимошенко, керівниця відокремленого підрозділу ГО «Спілка сприяння розвитку сільському зеленому туризму в Україні» в Харківській області, повідомила про створення групи у соціальній мережі Фейсбук «Зелені садиби Харківщини», де планується не лише ділитися досвідом, а й обговорювати проблемні питання. Сподіваємося, що цей ресурс стане дієвим та корисним як для господарів агросадиб, так і представників місцевих органів влади.

Голова відокремленого підрозділу ГО «Спілка сприяння розвитку сільському зеленому туризму в Україні» в Хмельницькій області Сергій Толстіхін та власниця садиби «Мальва Озерна» Ельміра Маслова зосередилися на прикладних аспектах діяльності сільських зелених садиб, поділилися своїм досвідом та ідеями щодо заснування та розвитку сільського туризму.

Виступи спікерів викликали жвавий інтерес, тож учасники активно долучилися до обговорення питань. 

Запис вебінару додамо в цьому пості згодом.