Офіційне повідомлення про зміну дат проведення туристичної виставки UITT на 11-13 травня.

Шановні учасники, відвідувачі, партнери!
 
Повідомляємо вам, що прийняті рішення Київської міської державної адміністрації, а саме протоколи Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2021 №20, від 22.03.2021 №21, від 24.03.2021 № 25, від 01.04.2021 №29 та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол від 20.03.2021 №11, що прийняті на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з усіма змінами і доповненнями встановили заборону на проведення масових заходів, що призвело до неможливості організації виставки UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» в раніше анонсовані нами строки.

Цим листом інформуємо вас про те, що: Міжнародну туристичну виставку UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» перенесено на 11-13 травня 2021 року.

Щиро віримо в те, що заходи, які здійснюються для боротьби з поширенням вірусу, будуть ефективними.

По закінченні карантинного періоду, ключовим завданням будь-якого бізнесу буде відновлення нормальної діяльності і подальший розвиток. Одним з основних інструментів є участь в міжнародних професійних виставках. Адже саме в дні виставки на одному майданчику зустрічаються спеціалісти туристичного бізнесу, відбувається презентація найактуальніших туристичних пропозицій та виникає така цінна можливість встановити нові і підтримати існуючі ділові контакти. Всі наші зусилля і ресурси, зараз, спрямовані на те, щоб виставки стали для вас ефективною платформою відновлення, розвитку та просування вашого бізнесу в Україні.

З повагою, «Прем'єр Експо»

Джерело інформації