Українців не будуть відпускати в туристичні поїздки за кордон, - Кабмін.

Прийняті рішення - вимушена міра для запобігання поширенню коронавируса

З 12:00 24 березня громадянам України буде заборонено залишати межі країни в туристичних цілях.

Про це в своєму Telegram-каналі вчора написав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Згідно з рішенням Уряду, від завтра (24 березня) з 12:00 обмежується можливість здійснення туристичних поїздок за межі України.
Діяльність усіх аеропортів, окрім Борисполя, – буде припинена. Це стосується виключно пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств.
Ми розуміємо, що рішення непопулярне та незручне. Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому маємо посилювати обмежувальні заходи
".

Крім того, міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook також написав, що Кабінет міністрів України з 12.00 24 березня заборонив виліт пасажирів з метою туризму.

"Щойно прийняли на уряді. Із завтрашнього дня в Україні працюватиме лише Міжнародний аеропорт «Бориспіль». З 12.00 24 березня також буде заборонений виліт пасажирів у авіаподорожі з метою туризму. Перепрошую за незручності, але це вимушений захід для запобігання розповсюдженню корнавірусу. Безпека людей – понад усе!"

Наразі офіційні повідмомлення від Міжнародного аепрорту "Харків" не значаться на сайті аеропорту, а інформація щодо прильоту і вильоту відсутня на електронному табло рейсів.

Із постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 № 228 "Питання перевезень авіаційним транспортом" можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також: В аеропорту «Бориспіль» всі авіарейси міжнародного сполучення на приліт переведені до терміналу B, постійно працюють епідеміологи (від 23.03.2020 о 12:52).