Тематичну екскурсію «У бронзі і камені» відвідала команда відокремленого підрозділу «Діти Чорнобиля» Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль».

«У бронзі і камені» - екскурсія, у якій є душа! 👉 На цій тематичній екскурсії оживають герої-студбатівці, видатні вчені, відомі артисти, поети, архітектори, громадські діячі... І розповідають про свої успіхи і відкриття, злети й падіння, діляться таємницями з особистого життя, виступають провідникам у далеке і не дуже далеке минуле. І вже їх очима ми дивимося на Харків як центр формування громадської думки, культури, науки, і бачимо місто, де пишеться історія нашої країни. 👀

Сторінки цієї історії разом з Харківщина туристична гортала команда відокремленого підрозділу «Діти Чорнобиля» Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль». 👣 Екскурсія відбулася 6 листопада у межах проєктів «Видатні харків'яни. Нам є ким пишатись» і «Відкрита долоня». 👉 Останній, зокрема, дозовляє нам проводити безкоштовні екскурсії для пенсіонерів, багатодітних сімей, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО та інших категорій громадян, які потребують соціальної опіки.

👉 Дякуємо за фото Валерію Шумакову.

#ХарківщинаТуристична
#Нам_є_ким_пишатись
#cоціальний_туризм
#FREEекскурсії
#ВідкритаДолоня